Doświadczenie

Od 30 lat świadczymy usługi w branży międzynarodowych usług kurierskich, logistycznych i finansowych jako Meest Group. Dostarczamy przesyłki z Polski i innych krajów europejskich, a także z Kanady, USA oraz Chin, gdzie posiadamy swoje magazyny. Poza tym realizujemy usługi szybkich przekazów pieniężnych, współpracując z największymi bankami.

Kompleksowe wsparcie

Swoją ofertę kierujemy do klienta indywidualnego, zainteresowanego usługami transgranicznymi. Dostarczamy również rozwiązania dla biznesu. Wspieramy międzynarodowy handel elektroniczny w obszarze logistyki, pomagając przedsiębiorcom otwierać się na nowe rynki. Sami także rozwijamy się w branży e-commerce.

Innowacyjne rozwiązania

Łącząc kompetencje i doświadczenie zdobyte w branży logistycznej, na rynku handlu elektronicznego oraz w sferze finansowej ze znajomością potrzeb naszych klientów, stworzyliśmy eCashback – serwis pozwalający realizować zakupy i dostawy z polskich sklepów internetowych. Stale rozwijamy serwis eCashback, by w najbliższym czasie poszerzyć naszą ofertę o asortyment sklepów internetowych prowadzonych w innych krajach europejskich.

Nasze pozostałe serwisy:

paczkadoukrainy.pl - dostawy przesyłek z Polski do Ukrainy
perekaz24.eu - szybkie przekazy pieniężne z Europy do Ukrainy

mymeest.com - serwis dostawy zakupów ze sklepów internetowych Europy i Chin do Ukrainy
my.meest.us - serwis dostawy zakupów ze sklepów internetowych USA do Ukrainy
mymeest.pl - serwis dostawy zakupów ze sklepów internetowych Europy i USA do Polski
meest-shop.com - wygodne zakupy internetowe w Chinach