Досвід

Протягом 10 років SELECTRO Sp. z o.o. надає послуги у галузі поштових відправлень, пропонуючи товари найбільших європейських дистриб'юторів та виробників IT / RTV / AGD. Наша пропозиція налічує товари найкращих компаній, що працюють на польському ринку у різних галузях. Відповідно ми забезпечуємо клієнтам привабливі ціни та гарантію високої якості.

Комплексна підтримка

Наш сервіс створено для приватних клієнтів, які цікавляться покупками на європейському ринку. Ми гарантуємо швидку та безпечну доставку замовленої продукції так як маємо великий досвід у галузі логістики. Ми підтримуємо міжнародну електронну комерцію, допомагаючи підприємцям відкривати нові ринки. Наша служба підтримки, що сформована з професіоналів своєї справи, швидко надає відповіді на усі запитання, та люб’язно допомагає владнати питання, що можуть виникнути після покупки.

Інноваційні рішення

Поєднуючи компетенції та досвід, набутий на ринку торгівлі, добре відчуваючи потреби наших клієнтів, ми створили eCashback - послугу, яка дозволяє здійснювати покупки та доставку з польських інтернет-магазинів. Ми постійно розвиваємо послугу eCashback, та найближчим часом розширимо пропозицію товарів асортиментом інтернет-магазинів із інших європейських країн.

Ми співпрацюємо з компаніями з логістичної та фінансової галузі, що входять до міжнародної групи Meest:

paczkadoukrainy.pl - доставки посилок з Польщі в Україну
perekaz24.eu - швидкі грошові перекази з Європи в Україну

mymeest.com - служба доставки покупок з інтернет-магазинів Європи та Китаю в Україну
my.meest.us - служба доставки покупок з американських інтернет-магазинів в Україну
mymeest.pl - служба доставки покупок з інтернет-магазинів Європи та Китаю в Україну
meest-shop.com - зручні інтернет-покупки в Китаї