REJESTRACJA I KONTO

Korzystanie z serwisu jest możliwe wyłącznie po wcześniejszej rejestracji użytkownika. Wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmie tylko chwilę. Po skutecznej rejestracji będziesz mógł zlecać nam zakup i dostawę towarów.

Swoje dane znajdziesz w zakładce "Profil". Żeby zaktualizować dane, wybierz przycisk "Edytuj dane".

Hasło stanowi informację poufną do wyłącznej wiadomości użytkownika. Jeśli zapomnisz swojego hasła podczas próby logowania do serwisu, wybierz przycisk "Przypomnij hasło". Na Twoją skrzynkę mailową zostanie wysłany link do zmiany hasła. Jeśli chcesz zmienić swoje hasło, możesz to zrobić samodzielnie w zakładce "Profil" - "Zmień hasło".

Konto użytkownika może zablokować wyłącznie administrator. W tym celu wyślij do nas wiadomość, korzystając z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce "Kontakt".

ZAMÓWIENIA

Na bieżąco będziemy Cię informować o kolejnych etapach realizacji zamówienia za pomocą e-maila. Poza tym zawsze możesz sprawdzić status zamówienia w swoim profilu w serwisie. Dodatkowo po nadaniu przesyłki na Twój adres doręczania, przekażemy Ci link do śledzenia statusu przesyłki online.

W ramach jednego zamówienia możesz zlecić nam zakup kilku towarów w jednym sklepie internetowym. Dla zakupów w innym sklepie niezbędne jest utworzenie nowego zamówienia. Chętnie przepakujemy zakupione towary i wyślemy w jednej paczce.

Możemy pomóc Ci w zakupie większości towarów, jednak nie wszystkie towary można wwieźć na terytorium Ukrainy. Zabronione są na przykład leki, alkohol i wyroby tytoniowe, a także zwierzęta, rośliny i żywność. Pełną listę zabronionych i nieobsługiwanych towarów znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce "Zabronione towary".

Jeśli wybranego przez ciebie sklepu nie ma na liście to skontaktuj się z nami a my sprawdzimy czy będziemy mogli dla ciebie kupić towary w tym sklepie.

Możesz anulować swoje zamówienie do momentu jego opłacenia. Po tym, jak zamówienie otrzyma status „OPŁACONE”, nie ma już możliwości rezygnacji z zamówienia.

Tak. Żeby zamówić dostawę na inny adres niż zapisany w Twoim profilu, wskaż właściwy adres podczas składania zamówienia w zakładce "INFORMACJE O DOSTAWIE" – "EDYTUJ DANE DOSTAWY".

Dostarczamy przesyłki o maksymalnej wadze 30 kg. Nie ma ograniczeń kwotowych, należy jednak pamiętać że od towarów o wartości powyżej 150 EUR, które są dostarczane w jednym dniu na adres jednego odbiorcy w Ukrainie naliczane jest cło i podatek. Jeśli będziesz musiał zapłacić cło, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta – oszacujemy wysokość opłat celnych i opowiemy, jak należy je uregulować. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce "Dostawa".

Tak. Wykorzystujemy szyfrowanie SSL. Dzięki niemu wszystkie dane osobowe, które do nas wysyłasz, są zaszyfrowane i chronione przed osobami trzecimi. Podstawowym i najważniejszym zabezpieczeniem jest jednak Twoje hasło. Nigdy nie podawaj go innym osobom oraz dbaj, by nie było zbyt oczywiste. Przestrzegamy obowiązujących wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych oraz przepisów prawa. W związku z tym podane przez Ciebie dane wykorzystywane są jedynie w celu złożenia zamówienia oraz doskonalenia naszych usług. Bez Twojego zezwolenia nie zostaną one nigdy przekazane osobom trzecim. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie serwisu.

WYSYŁKA I DOSTAWA

Cena dostawy zostanie obliczona na podstawie wagi i wielkości Twojej przesyłki. Składa się na nią koszt dostawy towaru ze sklepu na terenie Polski oraz koszt transportu przesyłki pod wskazany adres w Ukrainie, liczony według cennika.

Przewidywany okres dostawy przesyłki to czas w jakim sklep, w którym chcesz dokonać zakupów dostarcza swoje towary na terenie Polski oraz czas naszego doręczenia towaru pod wskazany przez Ciebie adres w Ukrainie. Wynosi on 5-12 dni roboczych i zależy od adresu w Ukrainie. Status swojej przesyłki będziesz mógł zawsze śledzić online.

Przesyłkę z zakupionymi towarami dostarczy do Ciebie kurier, pod adres, który wskażesz w zamówieniu.

W tym momencie możesz zamówić dostawę tylko do Ukrainy. Niebawem rozszerzymy naszą ofertę również o inne kraje.

Realizujemy dostawę pod konkretne adresy w Ukrainie, jednak nie dostarczamy paczek na tereny objęte działaniami wojennymi.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, powstałych podczas transportu, będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę przy kurierze.

Użytkownik może zgłaszać reklamacje dotyczące usług świadczonych w ramach serwisu, a w szczególności ich niewykonania lub nienależytego wykonania. Reklamacje można zgłaszać za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w serwisie. Reklamacje zostaną rozpatrzone w najkrótszym możliwym terminie maksymalnie do 30 dni od daty ich otrzymania przez usługodawcę.

PŁATNOŚCI

Zamówienia złożone w Serwisie mogą być opłacone kartą płatniczą lub kredytową akceptowaną przez Administratora Płatności (eCard SA).

Wszystkie ceny w serwisie podawane są w walucie Euro i w takiej walucie zrealizowana będzie płatność z Twojej karty.

Przesyłki o łącznej wadze do 50 kg i deklarowanej wartości do 100 EUR, dostarczane w jednym dniu na adres jednego odbiorcy w Ukrainie, są zwolnione z opłat celno-podatkowych. Zatem jeśli waga i cena Twojej przesyłki nie będą przekraczały tych wartości, nie powstanie obowiązek opłacenia cła i podatku. Jeśli jednak musisz zapłacić cło, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta – oszacujemy wysokość opłat celnych i powiemy, jak należy je uregulować. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce "Dostawa".

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa realizacja transakcji odbywa się za pośrednictwem Administratora Płatności (eCard SA). Serwis nie ma dostępu do danych karty ani do danych rachunku bankowego Użytkownika. Dane te przechowuje Administrator Płatności (eCard SA).

Jeśli opłacisz zamówienie, a my nie będziemy mogli kupić wskazanego towaru, niezwłocznie zwrócimy Ci całą kwotę zamówienia. Cała operacja może zająć do 14 dni.

ZWROTY 10%

Za każdy zakup zrealizowany w serwisie eCashback naliczamy punkty, którymi możesz zapłacić za kolejne zamówienie. Za każde wydane 1 euro uzyskasz 10 punktów. Z kolei każde 100 punktów daje Ci voucher rabatowy na następne zakupy o wartości 1 euro. Szczegółowy tryb naliczania punktów znajdziesz w Regulaminie programu lojalnościowego eCashback.

Punkty naliczamy od razu po zrealizowaniu zamówienia. Możesz je od razu wykorzystać na następne zakupy.

100 uzyskanych punktów eCashback to równowartość 1 EUR. Punkty zostaną przeliczone na rabat kwotowy w EUR, jeśli zdecydujesz się je wykorzystać przy kolejnym zamówieniu.Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukasz, skontaktuj się z nami.