РЕЄСТРАЦІЯ ТА ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС

Користування сервісом можливе лише після попередньої реєстрації користувача. Заповнення реєстраційної форми займе лише мить. Після успішної реєстрації Ви зможете замовити покупку і доставку товару.

Ви можете знайти свої дані у вкладці "Профіль". Щоб оновити дані, натисніть кнопку "Редагувати дані".

Пароль є конфіденційною інформацією для ексклюзивного використання користувачем. Якщо Ви забули свій пароль під час спроби входу на сайт, натисніть кнопку "Нагадати пароль". Посилання на зміну пароля буде надіслано на вашу адресу електронної пошти. Якщо ви хочете змінити свій пароль, Ви можете зробити це самостійно у вкладці "Профіль" - "Змінити пароль".

Обліковий запис користувача може заблокувати лише адміністратор. Для цього надішліть нам повідомлення за допомогою контактної форми, доступної у вкладці "Контакт".

ЗАМОВЛЕННЯ

Ми будемо інформувати Вас про наступні етапи замовлення електронною поштою. Крім того, Ви завжди можете перевірити статус замовлення в профілі на сайті. Додатково, після відправлення посилки на адресу доставки ми надамо вам посилання для відстеження онлайн статусу Вашої доставки.

В межах одного замовлення Ви можете замовити закуп кількох товарів в одному інтернет-магазині. Для покупки в іншому магазині необхідно створити нове замовлення. Ми з радістю перепакуємо придбані товари і відправимо їх однією посилкою.

Ми можемо допомогти вам придбати більшість товарів, але не всі товари можуть бути ввезені в Україну. Наприклад, наркотики, алкоголь і тютюнові вироби, а також тварини, рослини та продукти харчування заборонені. Повний список заборонених і непідтримуваних товарів можна знайти на нашому веб-сайті у вкладці "Заборонені товари".

Якщо магазин, який ви обрали, не входить до переліку, зв'яжіться з нами, і ми перевіримо, чи можемо купити товари для Вас саме у цьому магазині.

Ви можете скасувати своє замовлення, поки не заплатите за нього. Після того, як замовлення отримало статус "Оплачено", скасування замовлення неможливе.

Так. Щоб замовити доставку за іншою адресою, ніж збережена у вашому профілі, вкажіть правильну адресу при оформленні замовлення в розділі "ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСТАВКУ" - "РЕДАГУВАТИ ДАНІ ДОСТАВКИ".

Ми доставляємо вантажі з максимальною вагою 30 кг. Обмежень на суми не має, однак слід пам'ятати, що мито та податок стягуються з товарів на суму, що перевищує 150 євро, які доставляються в один день на адресу одного одержувача в Україні. Якщо вам доведеться платити мито, зверніться до нашого відділу обслуговування клієнтів - ми оцінимо суму митних зборів і розповімо, як їх сплатити. Докладнішу інформацію з цього питання можна знайти у вкладці "Доставка".

Так. Ми використовуємо шифрування SSL. Завдяки цьому всі особисті дані, які ви надсилаєте нам, зашифровані та захищені від третіх сторін. Основним і найважливішим захистом є пароль. Ніколи не віддавайте його іншим і переконайтеся, що воно не є занадто очевидним. Ми дотримуємося відповідних інструкцій щодо захисту персональних даних та закону. Як результат, надані Вами дані використовуються лише для того, щоб виконати замовлення та покращити наші послуги. Без Вашого дозволу вони ніколи не будуть передані третім особам. Щоб отримати детальнішу інформацію, перегляньте Регламент.

ВІДПРАВЛЕННЯ ТА ДОСТАВКА

Ціна доставки буде розрахована на основі ваги та розміру Вашої посилки. Вона складається з вартості доставки товарів з магазину в Польщі та вартості транспортування посилки за вказаною адресою в Україні, розрахованою згідно з цінником.

Очікуваний період доставки - це час за який магазин доставить товари по території Польщі та час нашої доставки на вказану Вами адресу в Україні. Зазвичай це 5-12 робочих днів і залежить від адреси в Україні. Ви завжди можете відстежувати статус Вашої посилки онлайн.

Посилку з придбаним товаром буде доставлено Вам кур'єром, за адресою, вказаною в замовленні.

У цей момент Ви можете замовити доставку тільки в Україну. Незабаром ми розширимо нашу пропозицію і в інші країни.

Реалізовуємо доставку до будь якої адреси в Україні, окрім територій, охоплених військовими діями.

Скарги на механічні пошкодження відвантаження, що виникають під час перевезення, будуть розглядатися тільки після підготовки звіту про збитки, підписаного одержувачем в присутності кур'єра.

Користувач може подавати скарги щодо послуг, що надаються як частина сервісу, зокрема їх невиконання або неналежне виконання. Скарги можна надсилати через контактну форму, доступну в сервісі. Скарги будуть переглядатися в найкоротші терміни, максимально до 30 днів з дати їх отримання постачальником послуг.

ОПЛАТИ

Замовлення, оформлені в сервісі, можуть бути оплачені платіжною або кредитною карткою, яка приймається Адміністратором платежів (eCard SA).

Всі ціни на сайті наведені в євро і в такій валюті здійснюватиметься оплата Вашою карткою.

Вантажі загальною вагою до 50 кг і заявленою вартістю до 100 євро, доставлені в один день на адресу одного одержувача в Україні, звільняються від митних та податкових зборів. Тому, якщо вага та ціна вашої посилки не перевищують цих значень, не буде зобов'язання сплачувати мита і податки. Проте, якщо вам доведеться сплачувати мито, будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом обслуговування клієнтів - ми оцінимо суму митних зборів і розповімо, як їх сплатити. Детальнішу інформацію з цього питання можна знайти у вкладці "Доставка".

З метою забезпечення найвищого рівня безпеки транзакція здійснюється через Адміністратора платежів (eCard SA). Веб-сайт не має доступу до даних картки, а також до реквізитів банківського рахунку Користувача. Ці дані зберігаються адміністратором платежів (eCard SA).

Якщо Ви оплатите замовлення, а ми не зможемо купити вказаний товар, ми негайно повернемо всю суму замовлення. Вся операція може тривати до 14 днів.

ПОВЕРНЕННЯ 10%

За кожну покупку, здійснену в сервісі eCashback, ми даємо бонусні пункти, які Ви можете використати для оплати наступних замовлень. За кожне 1 євро ви отримаєте 10 бонусних пунктів. У свою чергу, кожні 100 пунктів дають вам ваучер на знижку вартістю 1 євро на наступну покупку. Детальний процес розрахунку бонусних пунктів можна знайти в Регламенті програми лояльності eCashback.

Ми нараховуємо пункти відразу після завершення замовлення. Ви можете негайно використовувати їх для наступних покупок.

100 отриманих бонусних пунктів eCashback дорівнює 1 євро. Пункти будуть конвертовані в знижку виражену в євро, якщо ви вирішите використати їх при оформленні наступного замовлення.Якщо Ви не знайти інформацію, яку шукаєте, будь ласка, зв'яжіться з нами.