Wybierz towary

Sprawdź ofertę sklepów internetowych, dostępnych na naszej liście i wybierz towary, które Cię interesują. Skontaktuj się z nami jeśli Twojego ulubionego sklepu nie ma na naszej liście. Możliwe, że niektórych towarów nie będziemy mogli Ci dostarczyć – sprawdź, czy Twój produkt nie znajduje się na liście towarów zabronionych. Pamiętaj też, że towary o wartości przekraczającej limit bezcłowego wwozu zostaną objęte dodatkową opłatą z tytułu cła i podatku. Sprawdź, szczegóły.

Zleć nam zakup

Zarejestruj się w serwisie eCashback i wskaż towary, które wybrałeś oraz dodatkowe informacje o produktach (nazwa, kolor, rozmiar, liczba sztuk).

Odbierz przesyłkę

Po wysłaniu towarów z naszego magazynu, udostępnimy Ci kod śledzenia paczki. Dodatkowo powiadomimy Cię, kiedy przesyłka będzie już w Twoim mieście, gotowa do dostarczenia przez kuriera.

Kupuj i oszczędzaj

Za każdy zrealizowany zakup przyznajemy punkty, które możesz wykorzystać do opłacenia kolejnych zakupów. Z ecashback zdobędziesz 10% zwrotu na następne zakupy. Stali klienci mogą liczyć na jeszcze więcej.